Selectie

FC Twente Onder 19

Achterste rij van links naar rechts: Ivan Semedo, Maurice Koné, Coen Gwinner, Thomas van Dalen, Ayodele Kwidama, Jelle van Benthem, Mats Wieffer, Tim van de Schepop, Jesse Bosch, Reluno Pinas.

Middelste rij van links naar rechts: Seppe Torfs (fysiektrainer), Roel Heemink, Lesinho Patra, Cherinho Griffith, Ishan Kort, Sander Boschker (keeperstrainer), Ennio van der Gouw, Abdel Ghani El Bachir, Yassine Ballah, Kelvin Oxfoort, Peter Warfman (verzorger).

Voorste rij van links naar rechts: Steyn Strijker, Hessel Oude Hengel, Dean Huiberts, Xhelal Terziqi, Mike van Houten (assistent-trainer), Niek Loohuis (hoofdtrainer), Mourad El Idrissi (assistent-trainer), Mohamed Bekkach, Redouan Taha El Idrissi, Luuk Geelen, Stan Wonnink.

Toernooien

Seizoen 2017/2018

DatumToernooi LocatieKlassering

Seizoen 2016/2017

DatumToernooiLocatieKlassering
4-6 augustusFletcher TOP ToernooiExcelsior ’31, Rijssen2de
3-5 juniInternationaal ToernooiRoda ’46, Leusden5de

Vriendschappelijk

Seizoen 2017/2018

DatumAanvangWedstrijdUitslag
1 juli14.30 uurFC Emmen O19 – FC Twente O190 – 2
8 juli14.30 uurPEC Zwolle O19 – FC Twente O193 – 1
13 juli19.30 uurSparta Enschede 1 – FC Twente O190 – 2
12 augustus13.00 uurFC Twente O19 – Wigan Athletic U182 – 2
19 augustus14.30 uurFC Twente O19 – FC Utrecht O191 – 1
22 augustus19.30 uurVogido 1 – FC Twente O192 – 3
2 september12.00 uurFC Twente O19 – FC Volendam O191 – 2
2 september13.00 uurFC Twente O19 – Malaga City O196 – 0
26 september19.00 uurFC Twente O19 – Rot-Weiss Essen O192 – 4
21 oktober14.30 uurVitesse O19 – FC Twente O192 – 0
24 oktober19.00 uursc Barbaros 1 – FC Twente O193 – 8
7 november19.00 uurZAC O23 – FC Twente O191 – 4

Seizoen 2016/2017

DatumAanvangWedstrijdUitslag
9 augustus15.00 uurFC Twente O19 – Accrington O193 – 2
13 augustus12.30 uurKRC Genk O19 – FC Twente O193 – 3
20 augustus14.30 uurFC Twente O19 – De Graafschap O192 – 2
23 augustus18.30 uurFC Twente O19 – SC Cambuur O191 – 2
4 oktober19.30 uurBlauw Wit ’66 – FC Twente O191 – 4
11 oktober18.00 uurFC Twente O19 – SVV Buer O1913 – 0
29 oktober12.30 uurPEC Zwolle O19 – FC Twente O194 – 1
8 november19.30 uurHSC ’21 O23 – FC Twente O193 – 2
15 november19.00 uurZAC Zwolle O23 – FC Twente O193 – 2
10 januari19.00 uurFC Twente O19 – Rot-Weiss Oberhausen O191 – 2
14 januari14.30 uurFC Twente O19 – Preussen Münster O194 – 1
31 januari18.00 uurFC Twente O19 – FC Emmen O190 – 2
22 februari19.00 uurHHC Hardenberg O23 – FC Twente O191 – 6
28 februari19.00 uurVroomshoopse Boys O23 – FC Twente O192 – 3
21 maart15.00 uurFC Twente O19 – Yachiyo Highschool U194 – 0
28 maart15.00 uurFC Twente O19 – Kagoshima O194 – 0
25 april18.30 uurFC Twente O19 – Achilles ’12 16 – 0
16 mei19.30 uurHVV Hengelo 1 – FC Twente O191 – 9
23 mei19.30 uurFC Twente O19 – HSC ’21 O230 – 0