FC Twente Vrouwen volgen kan op verschillende manieren. Naast alle informatie op fctwente.nl kun je op de hoogte blijven via Twitter, Facebook en de FC Twente Vrouwenvoetbal Nieuwsbrief.

Twitter

Volg FC Twente Vrouwen op Twitter. Zo ben je altijd op de hoogte van:

  • het laatste nieuws
  • berichtgeving rondom en tijdens wedstrijden
  • kijkje achter de schermen

Ga hier naar de officiele Twitter van FC Twente Vrouwen.

Facebook

Op de officiële Facebook pagina van FC Twente Vrouwen foto’s, nieuws en acties van en met het vrouwenvoetbal van FC Twente.  Ga hier naar de FC Twente Vrouwen Facebook pagina.

Instagram

Volg FC Twente Vrouwen op Instagram via instragram.com/fctwentevrouwen.

Nieuwsbrief

Met de FC Twente Vrouwenvoetbal digitale nieuwsbrief word je het gehele seizoen op de hoogte gehouden van het laatste nieuws, evenementen en de wedstrijden van FC Twente Vrouwenvoetbal.

Meld je hier aan voor de FC Twente Vrouwenvoetbal Nieuwsbrief (via MijnFCTwente.nl).

Organisatie

FC Twente Vrouwen is in 2015 ondergebracht in een stichting. Stichting FC Twente Vrouwen kunt u via vrouwenvoetbal@fctwente-vrouwen.nl bereiken.

Het bestuur van Stichting FC Twente Vrouwen bestaat uit
Hans Siers – voorzitter (h.siers@fctwente-vrouwen.nl)
Arnoud Lippinkhof – penningmeester (a.lippinkhof@fctwente-vrouwen.nl)
Johan Bijlstra – secretaris (j.bijlstra@fctwente-vrouwen.nl)
Hennie Visscher – commerciële zaken (h.visscher@fctwente-vrouwen.nl)
René Roord – technische zaken (r.roord@fctwente-vrouwen.nl)