Programma & Resultaten


Onderstaand schema betreft competitie- en bekerwedstrijden voor FC Twente onder 14

Toernooien

Seizoen 2017/2018

DatumToernooi LocatieKlassering

Seizoen 2016/2017

DatumToernooiLocatieKlassering
19-21 augustusBOAL Internationaal BVO ToernooiFC ‘s-Gravenzande, ‘s-Gravenzande14de
18 oktoberHerfsttoernooiGFC, Goor9de
12 novemberDrieluikPEC Zwolle, Zwolle3de
15-16 aprilMarc Overmars PaastoernooiSV Epe, Epe10de
12-14 meiVogido U14 TournamentVogido, Enschede9de
3 juniEDEL Grass U14 Tournamentsc Genemuiden, Genemuiden5de

Vriendschappelijk

Seizoen 2017/2018

DatumAanvangWedstrijdUitslag
1 juli10.00 uurFC Twente O14 – SpVgg Vreden O155 – 0
8 juli10.00 uurFC Twente O14 – PEC Zwolle O143 – 1
19 augustus14.00 uurReal Sranang O15 – FC Twente O142 – 2

Seizoen 2016/2017

DatumAanvangWedstrijdUitslag
11 augustus11.00 uurSchalke 04 O14 – FC Twente O143 – 4
13 augustus12.00 uurFC Twente O14 – Rot-Weiss Essen O141 – 3
3 september12.00 uurFC Twente O14 – Feyenoord O141 – 8
8 oktober12.00 uurFC Twente O14 – Fortuna Düsseldorf O140 – 2
29 oktober12.00 uurFC Twente O14 – Willem II O141 – 2
7 december18.00 uurFC Twente O14 – ATC ’65 O153 – 5
12 januari19.00 uurFC Twente O14 – KVV Losser O151 – 3
4 februari10.00 uurFC Twente O14 – FC Volendam O140 – 5
7 februari19.00 uurFC Twente O14 – KNVB Elite O140 – 2
7 maart18.30 uurFC Twente O14 – HVV Tubantia O152 – 3
21 maart18.30 uurFC Twente O14 – Rohda Raalte O155 – 0
4 april18.30 uurFC Twente O14 – Vogido O155 – 0
9 mei18.30 uurFC Twente O14/O15 – Achilles ’12 O16/O177 – 1
24 mei18.00 uurFC Twente O14 – Kawasaki U141 – 2

Selectie

Bovenste rij van links naar rechts: Bram Marsman, Joris Slaghekke, Sven Schoot Uiterkamp, Lars Herr, Rutger Hesselink, Tyrese Voort.

Middelste rij van links naar rechts: Frank Snijders (keeperstrainer), Thom Weierink, Chiel Olde Keizer, Timo Jansink, Sam Karssies, Boaz Rahajaan, Luc Stolker (coördinator onderbouw)

Onderste rij van links naar rechts: Lukas Eixler, Deyon Boerleider, Jeroah Balabun, Bart Bruins (teamleider), Jeffrey de Visscher (trainer/coach), Jaden Moore, Stan ten Dam, Mika Hopman.