Selectie

FC Twente Onder 13

Achterste rij van links naar rechts: Jeremy Hansen, Stijn Bultman, Lars Bult, Boris Davina, Jop Tijink, Tim Geypens, Gijs Bolk, Jason van Duiven.

Middelste rij van links naar rechts: Jesse Wiefkers (teamleider), Rutger Scharenborg, Niek Veldhuis, Xander Mulder, Cas Hoepman, Diego van Oorschot, Adne Slot, Dario Prinsen (assistent-scheidsrechter).

Voorste rij van links naar rechts: Sep van den Berg, Jort Ribbers, Luc Stolker (assistent-trainer), Douwe Jansen (hoofdtrainer), Frank Snijders (keeperstrainer), Levi Koopman, Luca Renssen.

Toernooien

Seizoen 2017/2018

DatumToernooi LocatieKlassering
1 augustusBFC Talent Cup 2017BFC, Bussum1ste
26 augustusYouth Cup DeventerSC Deventer1ste
2-3 septemberFriedel Elting CupBocholt, Duitsland7de
9-10 septemberTopD ToernooiGFC ’33, Grubbenvorst1ste

Seizoen 2016/2017

DatumToernooi LocatieKlassering
18 oktoberHerfsttoernooiBon Boys, Haaksbergen7de
8 januariW&H CupLengerich, Duitsland8ste
21 januariWeber Woonwereld ToernooiElburger SC, Elburg7de
25 februariDrieluikMettingen, Duitsland2de
15-16 aprilPaastoernooiBoechout, België4de
19-20 meiSparta U13 TournamentSparta Enschede, Enschede6de
26 meiJorn Feenstra ToernooiONS Boso Sneek, Sneek6de

Vriendschappelijk

Seizoen 2017/2018

DatumAanvangWedstrijdUitslag
19 augustus12.00 uurReal Sranang O13 – FC Twente O130 – 3
29 augustus18.00 uurFC Twente O13 – Rot-Weiss Essen O136 – 0
16 september10.30 uurFC Twente O13 – Go Ahead Eagles O134 – 1
19 september18.30 uurFC Twente O13 – HSC ’21 O15

Seizoen 2016/2017

DatumAanvangWedstrijdUitslag
31 oktober18.30 uurFC Twente O13 – NEO O14/155 – 3
7 november19.15 uurFC Twente O13 – Achilles ’29 O138 – 0
29 november18.00 uurFC Twente O13 – SC Cambuur O132 – 5
12 december18.30 uurFC Twente O13 – ATC ’65 O135 – 2
14 februari18.00 uurFC Twente O13 – ASC Waterwijk O140 – 8
14 maart19.00 uurFC Twente O13 – KNVB Elite O137 – 3
10 april18.30 uurFC Twente O13 – DZC ’68 O143 – 1
15 mei18.00 uurFC Twente O13 – Bon Boys O156 – 0