Selectie

FC Twente Onder 12

Achterste rij van links naar rechts: Jeppe Wijnreder, Sep van den Berg, Robin van Duiven, Christiaan Scholten, Jannes Sassen, Lucas Vennegoor of Hesselink, Mats Rots, Dani Tijman, Aymen Sliti, Tije van den Beld.

Middelste rij van links naar rechts: Thomas Tijhuis (assistent-trainer), Tijn Peters, Peter Quispel, Stan Struik, Jonah te Fruchte, Twan Mandema, Thijn Barkel, Luca uit het Broek, Joris Eppink, Frank Snijders (keeperstrainer).

Voorste rij van links naar rechts: Brian du Gardijn, Owen Panneflek, Liam Vasterink, Vincent Voshaar (trainer), Job Lamberink (trainer), Kimberly Neeskens (teamleider), Tijn Tusveld, Pim van Affelen van Saemsfoort, Kerem Coban.

Toernooien

Seizoen 2017/2018

DatumToernooi LocatieKlassering
26-27 augustusMVC Top D-toernooiMVC ’19, Maasbree9de
24 oktoberInternationaal JO12 ToernooiTVC ’28, Tubbergen2de

Seizoen 2016/2017

DatumToernooiPlaatsKlassering
19 augustusJoer InternationalVV Sleeuwijk, Sleeuwijk2de
27-28 augustusMVC Top D-toernooiMVC ’19, Maasbree10de
18 oktoberHerfsttoernooiTVC ’28, Tubbergen8ste
19 novemberMinitoernooiVitesse, Arnhem3de
20 meiFrank de Haas ToernooiBest Vooruit, Best3de
27 meiLesley Boerebach ToernooiSV Lelystad ’67, Lelystad3de
3-4 juniInternationaler Champions CupNordhausen, Duitsland1ste
10 juniStefan Moens MemorialLewedorpse Boys, Lewedorp2de

Vriendschappelijk

Seizoen 2017/2018

DatumAanvangWedstrijdUitslag
1 juli15.00 uurFC Twente O12 – AZ O129 – 18
8 juli12.00 uurFC Twente O12 – Sparta Enschede O1312 – 2
2 september13.00 uurPSV O12 – FC Twente O1229 – 7
4 september18.30 uurFC Twente O12 – ATC ’65 O131 – 3
9 september13.00 uurFC Twente O12 – PEC Zwolle O1220 – 0
16 september10.00 uurAjax O12 – FC Twente O125 – 4
18 september18.00 uurFC Twente O12 – SC Cambuur O12/O133 – 1
4 oktober17.00 uurSC Markelo O13 – FC Twente O129 – 32
16 oktober18.30 uurFC Twente O12 – Quick ’20 O132 – 2
21 oktober10.30 uurFC Twente O12 – FC Groningen O1217 – 8
8 november19.00 uurFC Twente O12 – SC Overwetering O1326 – 10

Seizoen 2016/2017

DatumAanvangWedstrijdUitslag
1 november18.15 uurFC Twente O12 – BWO O133 – 0
22 november18.00 uurFC Twente O12 – SC Cambuur O127 – 3
15 december18.30 uurFC Twente O12 – SC Bemmel O135 – 3
12 januari18.30 uurFC Twente O12 – SC Overwetering O1312 – 1
13 februari18.30 uurFC Twente O12 – Rohda Raalte O1315 – 1
6 maart19.00 uurFC Twente O12 – KNVB Elite O1233 – 2
13 maart18.30 uurFC Twente O12 – Quick ’20 O1312 – 1
21 maart18.30 uurFC Emmen O13 – FC Twente O122 – 4
28 maart18.30 uurFC Twente O12 – Bon Boys O139 – 0
4 april18.30 uurFC Twente O12 – ATC ’65 O134 – 1
11 april19.00 uurFC Twente O12 – Avanti Wilskracht O139 – 1
9 mei18.30 uurTVC ’28 O13 – FC Twente O120 – 12
16 mei18.30 uurFC Twente O12 – La Première O14/O1515 – 0
24 mei16.00 uurFC Twente O12 – Kawasaki U126 – 0