Selectie

FC Twente Onder 11

Achterste rij van links naar rechts: Thijs Essink, Kyan Missant, Rens Roedema, Vince Wentrup, Ties Steenbeeke, Jip Meilink.

Middelste rij van links naar rechts: Frank Snijders (keeperstrainer), Vince Sardjoe, Diego Wagimin, Ruben Hazewinkel, Joop Kremer, Dylano Smudde, Ingrid de Croon (teamleider).

Voorste rij van links naar rechts: Rens Blankenvoort, Jelani de Jonge, Kaan Talay, Luc Stolker (hoofdtrainer), Sergio Babb (assistent-trainer), Way-Moo Ni, Nigel Groenewald, Bram Zagers.

Toernooien

Seizoen 2017/2018

DatumToernooi LocatieKlassering
1 juliDrieluik met bvo’svv Weerdinge, Weerdinge2de
27 augustusBauhaus Top TournamentATC ’65, Hengelo21ste
2 septemberDrieluiksv Twello, Twello2de
9 septemberDrieluik met bvo’sFC Twente, Hengelo2de
23 septemberDrieluik met bvo’ssv Twello, Twello3de
14 oktoberDrieluik met bvo’ssv Twello, Twello3de
24 oktoberPFA U11 Minitoernooisv Delden, Deldenn.v.t.

Seizoen 2016/2017

DatumToernooiLocatieKlassering
10 septemberChampions CupKripp, Duitsland3de
19 novemberBVO TOP Toernooisv Twello, Twello9de
21 januariDrieluik met bvo’sFC Twente, Hengelo2de
14-17 aprilTorneo InternazionaleOlbia, Sardinië, Italië1ste
6 meiBVO O11 Toernooisv Udiros, Nieuwehorne2de
13-14 meiRENO CupOsnabrück, Duitsland12de
20-21 meiInternationaal U11 ToernooiQuick ’20, Oldenzaal7de
26 meiInternationaal Drieluiksv Twello, Twello1ste
1 juniRegionaal DrieluikBarbaros, Hengelo1ste

Vriendschappelijk

Seizoen 2017/2018

DatumAanvangWedstrijdUitslag
8 juli10.00 uurFC Twente O11 – Almere City O117 – 1
16 september10.00 uurVitesse O11 – FC Twente O114 – 4
25 september17.30 uurFC Twente O11 – Eintracht Ahaus O1218 – 2

Seizoen 2016/2017

DatumAanvangWedstrijdUitslag
24 oktober18.00 uurFC Twente O11 – FC Emmen O1117 – 1
14 november18.00 uurFC Twente O11 – Rohda Raalte O129 – 3
28 november17.30 uurFC Twente O11 – Quick ’20 O11/O125 – 0
14 januari09.00 uurFC Twente O11 – VV Den Ham O11-O1337 – 1
30 januari18.00 uurFC Twente O11 – Rigtersbleek O11-O1326 – 4