10-12-2011

Dinsdag 28 februari 2012 vindt opnieuw het FC Twente Community Event plaats in De Grolsch Veste. Na het succesvolle debuut in maart 2011, biedt FC Twente haar sponsoren binnenkort wederom de gelegenheid te netwerken. Het event is exclusief toegankelijk voor sponsoren, die gelegenheid hebben als standhouder of bezoeker aanwezig te zijn.

Netwerken & samenwerken

Voor FC Twente is een sterke community belangrijk. Sponsoren van de club kunnen elkaar tijdens het Community Event ontmoeten en FC Twente kan hierbij als platform functioneren voor hen. In een informele sfeer biedt FC Twente u tijdens het Community Event op dinsdag 28 februari een compleet programma, waar het netwerken en samenwerken centraal staan. Het programma wordt binnenkort bekend gemaakt en belooft interessant te worden. Er is onder meer een toonaangevende spreker uit de sportwereld aanwezig.

Aanmelden

Graag verwelkomen we u als bezoeker, maar we bieden we u, met ondersteuning van onze professionele organisatie, ook de unieke mogelijkheid uw bedrijf te presenteren als standhouder. U kunt zich aanmelden als bezoeker of exposant via www.fctwente.nl/fctce. We verwachten ook dit jaar een hoge opkomst en behandelen daarom de aanmeldingen op volgorde van binnenkomst. Inmiddels hebben tientallen bedrijven die vorig jaar present waren als standhouder, reeds aangegeven ook aan deze editie deel te willen nemen.

Mogelijkheden exposanten

Via deze folder in PDF tonen we u de mogelijkheden als exposanthouder. Meer informatie is te verkrijgen via Vincent Tenniglo op 06 42 22 00 32.

Wij houden u op de hoogte van het FC Twente Community Event 2012. We verwelkomen u graag op 28 februari 2012 in De Grolsch Veste.

Voor meer informatie over het Community Event kunt u contact opnemen met Vincent Tenniglo via 06 42 22 00 32.

Internet: www.fctwente.nl/fctce
Twitter: #fctce