25-10-2017

Deze week stond voor de FC Twente Voetbalacademie voornamelijk in het teken van de welbekende herfsttoernooien. Dinsdag kwamen vier teams in actie, Onder 11 speelde zaterdag nog een toernooi. In dit bericht een overzicht van de toernooien, met onder meer uitslagen en doelpunten.

Onder 19 en Onder 16 speelden dinsdag een oefenduel, Onder 15 speelde zaterdag voor de competitie.

 

Toernooioverzicht

DagToernooiLocatieKlassering
Di. 24/10FC Twente O12 – Internationaal JO12 ToernooiTVC ’28, Tubbergen2de
Di. 24/10FC Twente O13 – TOP JO13 ToernooiBon Boys, Haaksbergen2de
Di. 24/10FC Twente O14 – Internationaal C-jeugd ToernooiGFC, Goor2de
Di. 24/10FC Twente O17 – Internationaal HerfsttoernooiDe Tubanters, Enschede4de
Za. 28/10FC Twente O11 – PFA U11 Minitoernooisv Delden, Delden-

 

FC Twente O11 – PFA U11 Minitoernooi

FC Twente A – FC Kopenhagen: 0-2
FC Twente A – VfL Wolfsburg: 0-0
FC Twente A – FC Utrecht A: 2-2
FC Twente A – FC Nordsjaelland: 2-2

FC Twente B – Brondby IF: 0-1
FC Twente B – FC Utrecht B: 0-1
FC Twente B – FC Nordsjaelland: 0-4
FC Twente B – FC Kopenhagen: 1-1

Doelpuntenmakers: Ties Steenbeeke (3x), Nigel Groenewald, Battal Duldar.

Toernooiselectie: Ruben Hazewinkel, Rens Blankenvoort, Thijs Essink, Vince Wentrup, Diego Wagimin, Ties Steenbeeke, Rens Roedema, Nigel Groenewald, Vince Sardjoe, Joop Kremer, Way-Moo Ni, Kaan Talay, Dylano Smudde, Kyan Missant, Jip Meilink, Bram Zagers, Jelani de Jonge, Brian du Gardijn, Pim van Affelen van Saemsfoort, Kerem Coban, Sage Acheampong, Battal Duldar.

 

FC Twente O12 – Internationaal JO12 Toernooi

Groepsfase
FC Twente – FC Emmen: 3-0
FC Twente – Willem II: 1-0
FC Twente – Team Tubbergen: 4-0
FC Twente – FC St. Pauli: 0-0

Kruisfinales
FC Twente – De Graafschap: 4-1
FC Twente – FC St. Pauli 0-1

Eindklassering: poule 1ste, toernooi 2de.

Doelpuntenmakers: Robin van Duiven (4x), Kerem Coban (3x), Lucas Vennegoor of Hesselink (2x), Brian du Gardijn, Tije van den Beld, Aymen Sliti.

Toernooiselectie: Twan Mandema, Jonah te Fruchte, Stan Struik, Tijn Peters, Liam Vasterink, Brian du Gardijn, Tijn Tusveld, Owen Panneflek, Pim van Affelen van Saemsfoort, Kerem Coban, Robin van Duiven, Lucas Vennegoor of Hesselink, Luca uit het Broek, Tije van den Beld, Joris Eppink, Peter Quispel, Mats Rots, Jannes Sassen, Christiaan Scholten, Aymen Sliti, Jeppe Wijnreder.

 

FC Twente O13 – TOP JO13 Toernooi

Groepsfase
FC Twente – SC Cambuur: 1-0
FC Twente – Bon Boys: 1-0
FC Twente – VVV-Venlo: 1-1

Kruisfinales
FC Twente* – NEC/FC Oss: 1-1 (* w.n.s.)
FC Twente – PEC Zwolle: 0-2

Eindklassering: poule 1ste, toernooi 2de.

Doelpuntenmakers: Boris Davina, Jason van Duiven, Jort Ribbers, Diego van Oorschot.

Toernooiselectie: Xander Mulder, Gijs Bolk, Lars Bult, Stijn Bultman, Boris Davina, Jeremy Hansen, Luca Renssen, Jort Ribbers, Adne Slot, Jop Tijink, Jason van Duiven, Diego van Oorschot, Niek Veldhuis, Sep van den Berg, Thijn Barkel, Dani Tijman.

 

FC Twente O14 – Internationaal C-jeugd Toernooi

Groepsfase
FC Twente – KV Mechelen: 0-0
FC Twente – PSV: 1-0
FC Twente – VfL Bochum: 3-0

Kruisfinales
FC Twente* – FC Utrecht: 1-1 (* w.n.s.)
FC Twente – Borussia Dortmund*: 1-1 (* w.n.s.)

Eindklassering: poule 1ste, toernooi 2de.

Speler van het toernooi: Michel Driezen.

Doelpuntenmakers: Michel Driezen (2x), Thom Weierink, Shairone Schubman, Justin van Gelder, Yrakli Yegoian.

Toernooiselectie: Jur Tankink, Finn Peters, Tobias Mönnink, Michel Driezen, Manuel Iylia, Shairone Schubman, Gijs Besselink, Dries Borggreve, George Askaro, Yrakli Yegoian, Ryan van den Burg, Morris de Wilde, Justin van Gelder, Jaybrien Romano, Ephrem Aslan, Mika Lansink, Jeroah Balubun, Boy Nijgh, Thom Weierink.

 

FC Twente O17 – Internationaal Herfsttoernooi

Groepsfase
FC Twente – Hamburger SV: 1-0
FC Twente – Fortuna Düsseldorf: 3-1
FC Twente – FC Groningen: 1-2

Kruisfinale
FC Twente – Vitesse: 0-2

Eindklassering: poule 2de, toernooi 4de.

Doelpuntenmakers: Omid Musawi (2x), Thijs van Leeuwen, Simon Seppenwoolde, Luca Everink.

Toernooiselectie: Niels Ensink, Saverio Zondag, Caspian Dennen, Mees Hilgers, Tijs Velthuis, Casper Staring, Huseyin Yumusak, Rohat Agca, Simon Seppenwoolde, Thijs van Leeuwen, Omid Musawi, Jules Stokkers, Thomas Bosch, Derek Agyakwa, Ashraf Madi, Luca Everink, Djaniny Lopes Mendes, Daan Rots.