02-06-2017

Net als vorige week stonden er dit weekeinde diverse toernooien voor de teams van de FC Twente Voetbalacademie op de rol. Onder 15 en Onder 16 speelden een oefenduel. Voor Onder 15 kwam het potje vlak na de Eredivisie-handhaving, waarover meer in het interview met trainer Theo ten Caat.

 

Toernooioverzicht

DagTijdWedstrijdTypeUitslag
Do. 01/0615.00 uurFC Twente O16 – Omiya Ordija O16Oefen3 – 2
Vr. 02/0619.00 uurFC Twente O15 – Viborg FF O15Oefen3 – 2
BeginEindToernooiLocatieKlassering
Vr. 02/06Vr. 02/06O11: Drieluik met regionale O13-teamsBarbaros, Hengelo1ste
Za. 03/06Za. 03/06O14: EDEL Grass U14 Tournamentsc Genemuiden5de
Za. 03/06Zo. 04/06O12: Internationaler U12 Champions CupNordhausen, Duitsland1ste
Za. 03/06Ma. 05/06O17: Internationaal JeugdtoernooiRoda ’46, Leusden5de
Za. 03/06Ma. 05/06O19: Internationaal JeugdtoernooiRoda ’46, Leusden5de

FC Twente O11

Onder 11 speelde vrijdagavond op het veld van Barbaros (Trainingscentrum) tegen de nieuwe O13-lichtingen van Quick ’20 en ATC ’65. Het waren de laatste potjes van het seizoen voor O11.

FC Twente A – ATC ’65 A: 1-0
FC Twente A – Quick ’20: 4-1
FC Twente A – ATC ’65 B: 4-2
FC Twente A – ATC ’65 A: 1-1

FC Twente B – ATC ’65 B: 5-0
FC Twente B – ATC 65′ A: 3-1
FC Twente B – Quick ’20: 3-0
FC Twente B – ATC ’65 B: 2-1

Eindklassering: 1ste

Doelpuntenmakers: Lucas Vennegoor of Hesselink (6x), Robin van Duiven (4x), Tije van den Beld (4x), Aymen Sliti (2x), Pim van Affelen van Saemsfoort (2x), Mats Rots, Christiaan Scholten, Brian du Gardijn, Kerem Coban, Liam Vasterink.

 

FC Twente O12

FC Twente A – JFV Söhre: 3-0
FC Twente A – Eintracht Braunschweig: 2-2
FC Twente A – Germania Weilbach: 4-0
FC Twente A – VfB Einheit zu Pankow: 0-4

FC Twente B – TSV Heiligenrode: 3-0
FC Twente B – Würzburger Kickers: 0-1
FC Twente B – KSV Hessen Kassel: 3-1
FC Twente B – Fussballschule 100% Schule: 0-0

FC Twente A – St. Pauli: 3-0
FC Twente A – De Graafschap: 1-1
FC Twente A – Dynamo Dresden: 0-0
FC Twente A – Hansa Rostock: 1-0
FC Twente A – VfB Stuttgart: 3-0
FC Twente A – Tsjechiën: 1-0

FC Twente B – VfB Stuttgart: 0-1
FC Twente B – VfL Bochum: 2-1
FC Twente B – Eintracht Frankfurt: 1-2
FC Twente B – Stuttgarter Kickers: 1-2
FC Twente B – Eintracht Dortmund: 3-0
FC Twente B – FC Kopenhagen: 1-0

Eindklassering: FC Twente A: 1ste, FC Twente B: 9de

 

FC Twente O14

FC Twente – sc Heerenveen: 0-2
FC Twente – sc Genemuiden: 1-0
FC Twente – Vasas SC: 1-0
FC Twente – Esbjerg fB: 0-0
FC Twente – Excelsior: 2-0

FC Twente* – FC Utrecht: 0-0 (* w.n.s.)

Eindklassering: 5de

 

FC Twente O15 – Viborg FF O15: 3 – 2

Doelpuntenmakers: Simon Seppenwoolde (2x), Wessel Hofste.

Gespeeld, doorlopend gewisseld: Thijs Goossen, Joost Pothof, Max Wolfs, Emilio Sorino Overmars, Wessel Hofste, Lasse Wehmeyer, Siebe Meerlo, Giovarny Sluiter, Lucas Selfhout, Simon Seppenwoolde, Boaz Rahajaan, Chiel Olde Keizer, Rick Nijkamp, Jules Stokkers, Daan Rots.

 

FC Twente O17

FC Twente – Sparta Praag: 0-1
FC Twente – Odense BK: 1-3
FC Twente – Sparta Rotterdam: 2-0

FC Twente – KV Mechelen: 3-1
FC Twente – Roda ’46: 1-0

Eindklassering: 5de

 

FC Twente O19

FC Twente – Roda ’46: 2-1
FC Twente – Odense BK: 0-1
FC Twente – FK Teplice: 1-2

FC Twente* – Mjallby: 0-0 (* w.n.s.)
FC Twente – Zeeburgia: 2-1

Eindklassering: 5de