20-05-2017

Onder 11, Onder 12 en Onder 13 deden dit weekeinde allen mee aan een internationaal toernooi. Voor Onder 12 duurde het toernooi één dag, Onder 11 en Onder 13 speelden een tweedaags toernooi. 

Toernooioverzicht

BeginEindToernooiLocatieKlassering
Vr. 19/05Za. 20/05Sparta U13 TournamentSparta Enschede, Enschede6de
Za. 20/05Za. 20/05Frank de Haas O12 ToernooiBest Vooruit, Best3de
Za. 20/05Zo. 21/05International U11 TournamentQuick ’20, Oldenzaal7de

 

Wedstrijden Onder 11

Groepsfase
FC Twente – VfL Wolfsburg: 0-1
FC Twente – FC Kopenhagen: 4-1
FC Twente – ATC ’65: 2-0
FC Twente – PEC Zwolle: 2-3
FC Twente – Everton: 4-0
FC Twente – KAA Gent: 0-0

Kruisfinales zondag, plek 1-8
FC Twente – PSV: 1-1* (PSV w.n.s.)
FC Twente – Sparta Rotterdam: 2-4
FC Twente – RB Leipzig: 5-4

Eindklassering: 7de (van de 28)

Doelpuntenmakers: Mats Rots (4x), Aymen Sliti (4x), Tijn Peters (4x), Lucas Vennegoor of Hesselink (3x), Jeppe Wijnreder, Owen Panneflek, Robin van Duiven, Tije van den Beld, Tijn Tusveld.

Toernooiselectie: Jonah te Fruchte, Twan Mandema, Dani Tijman, Aymen Sliti, Mats Rots, Jannes Sassen, Jeppe Wijnreder, Joris Eppink, Robin van Duiven, Lucas Vennegoor of Hesselink, Owen Panneflek, Stan Struik, Tijn Peters, Thijn Barkel, Brian du Gardijn, Tijn Tusveld, Liam Vasterink, Tije van den Beld, Kerem Coban, Christiaan Scholten.

Deelnemers: Anderlecht, Borussia Mönchengladbach, TPS Turku, Val Maubuee, KRC Genk, Sporting Lokeren, FC Nordsjaelland, Blackburn Rovers, FC Tuks, VfL Wolfsburg, Everton, KAA Gent, FC Kopenhagen, RB Leipzig, Slavia Praag, HJK Helsinki, Club Brugge, Hammarby IF, FC Twente, PEC Zwolle, Feyenoord, PSV, sc Heerenveen, Willem II, Quick ’20, ATC ’65, KVV Losser.

 

Wedstrijden Onder 12

Groepsfase
FC Twente – Bayer Leverkusen: 1-0
FC Twente – Willem II: 5-0
FC Twente – Club Brugge: 0-1

Kruisfinales
FC Twente – Vitesse: 2-0
FC Twente – AZ: 0-2
FC Twente – FC Köln: 3-0

Eindklassering: 3de (van de 16)

Doelpuntenmakers: Jason van Duiven (6x), Diego van Oorschot (4x), Rutger Scharenborg.

Topscorer en speler van het toernooi: Jason van Duiven.

Toernooiselectie: Sjoerd Bouwhuis, Xander Mulder, Cas Hoepman, Sep van den Berg, Lars Bult, Boris Davina, Jason van Duiven, Tim Geypens, Thimo Herr, Jayden de Jonge, Levi Koopman, Diego van Oorschot, Luca Renssen, Jort Ribbers, Rutger Scharenborg, Adne Slot, Jop Tijink, Niek Veldhuis.

Deelnemers: Bayer Leverkusen, Borussia Mönchengladbach, Schalke 04, FC Köln, Club Brugge, KAA Gent, KRC Genk, KV Mechelen, FC Twente, Ajax, PSV, AZ, Willem II, Vitesse, FC Utrecht, Best Vooruit.

 

Wedstrijden Onder 13

Groepsfase
FC Twente – Brondby IF: 1-0
FC Twente – Slavia Praag: 1-0
FC Twente – Feyenoord: 0-1
FC Twente – Werder Bremen: 2-4

Kruisfinale
FC Twente – Sparta Enschede: 0-3

Eindklassering: 6de (van de 10)

Doelpuntenmakers: Elie Raterink, Justin van Gelder, Dries Borggreve, Kick Landkroon.

Toernooiselectie: Jur Tankink, Finn Peters, Stijn Bultman, Sylvan Vos, Gijs Bolk, Mika Lansink, Manuel Iylia, Dries Borggreve, Sander Sybrandy, Ephrem Aslan, Gijs Besselink, Joran de Groot, George Askaro, Kick Landkroon, Morris de Wilde, Tobias Mönnink, Lasse Niehaus, Elie Raterink, Justin van Gelder, Levi de Munck Mortier, Ryan van den Burg.

Deelnemers: Werder Bremen, Slavia Praag, Brondby IF, KRC Genk, Odense BK, FC Twente, Feyenoord, sc Heerenveen, Vitesse, Sparta Enschede.

 

Foto’s O11: Ingrid de Croon, foto’s O12: Bente Schepers

 

Onder 11 in Oldenzaal

Onder11Quick1 Onder11Quick2

Onder 12 in Best

Onder12Best4 Onder12Best3 Onder12Best2