Kees van Wonderen vertrekt bij FC Twente. De 43-jarige Van Wonderen bekleedde afgelopen twee seizoenen de functie van Assistent Technisch Manager bij de Enschedese club en was daarvoor twee jaar actief bij de eerste selectie als assistent-trainer van Steve McClaren.
Kees van Wonderen: “Het is een moeilijke beslissing geweest, want ik heb vier jaar met veel plezier bij FC Twente gewerkt. Ik ben toe aan een nieuwe uitdaging. Ik ben de club en haar medewerkers dankbaar voor deze mooie periode en wens FC Twente veel succes.”
Technisch Manager Cees Lok: “Kees en ik hebben de laatste jaren zeer prettig samengewerkt en ik vind het jammer dat hij vertrekt bij FC Twente. Wij respecteren zijn beslissing en wensen hem veel succes bij dat wat op zijn pad komt.”

