23-04-2012

Jong FC Twente kan maandag landskampioen worden in de Eredivisie Beloften. Het team van trainer Patrick Kluivert is bij winst op Jong FC Groningen kampioen!

Deze speciale wedstrijd wordt om 18.30 uur in De Grolsch Veste gespeeld en de toegang is gratis. Kom ook, steun Jong FC Twente en beleef een mooie voetbalavond in De Grolsch Veste!

Gratis toegang
Supporters hebben maandag gratis toegang tot De Grolsch Veste. In en rondom het stadion zijn drank- en eetgelegenheden geopend en supporters kunnen gebruik maken van de faciliteiten in de Hatrans Lounge in het Diekman Gebouw.

Fanshop
De Fanshop bij De Grolsch Veste is geopend en is er een speciale wedstrijdaanbieding. Speciaal voor dit duel zijn alle vlaggen en sjaals voor slechts €10,- te koop in Fanshop De Grolsch Veste.

Supportershome De Vriendenkring
Voor aanvang van de wedstrijd opent ook supportersvereniging De Vriendenkring haar supportershome. Het home bij ingang K is vanaf 17.00 uur geopend.

Toegang
Supporters hebben via de ingangen K, J en I toegang tot De Grolsch Veste.

Kom met de fiets of openbaar vervoer
In verband met de beperkte parkeermogelijkheden in de directe omgeving van De Grolsch Veste adviseert FC Twente haar supporters om met de fiets of het openbaar vervoer naar het stadion te komen.