10-10-2011

FC Twente D2 heeft de traditioneel lastige uitwedstrijd tegen Sportclub Enschede D1 relatief eenvoudig gewonnen. In Enschede werd het 4-0 voor de ploeg van trainer Frank de Jong.

Al na zes minuten kwam FC Twente op voorsprong. Spits Lukas Frenkert profiteerde van goed voorbereidend werk van de aan de rechterkant geposteerde Mart Jansen. In het restant van de eerste helft boden de gasten Sportclub Enschede een aantal keren de mogelijkheid om terug in de wedstrijd te komen, maar tot tegentreffers leidde dit vooralsnog niet.

In de tweede helft kwam de thuisploeg er niet meer aan te pas. FC Twente dicteerde het duel en creëerde legio kansen. Dit leverde drie doelpunten op. Casey Davis bepaalde na een mooie actie de stand op 0-2, waarna invaller Freddy Quispel ook nog twee keer trefzeker was. Bij zijn eerste doelpunt profiteerde hij van miscommunicatie in de Enschedese defensie. In de slotminuut doelpuntte hij na een individuele actie: 0-4.

SC Enschede D1 – FC Twente D2 0-4

Scoreverloop:

06’ Frenkert 0-1

34’ Davis 0-2

43’ Quispel 0-3

60’ Quispel 0-4

Opstelling FC Twente: Moss, Niemeijer, Brügger, Klein Goldewijk (22’ Heemink), Geelen, Bosch, Jansen (45’ Reijnders), Reijnders (22’ Lenz), Frenkert (31’ Quispel), Bokkers (45’ Klein Goldewijk), Boche (31’ Davis).