FC Twente C5 heeft in een oefenduel sv Meppen u15 met ruime cijfers verslagen. Op het Trainingscentrum in Hengelo werd het 7-0 voor de thuisploeg.
Vanaf het beginsignaal zetten de meiden van FC Twente met verzorgd combinatievoetbal de tegenstander op eigen helft vast. De aanvallen volgden elkaar in hoog tempo op. Na een gemiste kans van Sabrine Ellouzi was er in de 27e minuut wel succes voor FC Twente. Kelsey van der Laan bereikte met een pass Lisanne van Gurp die de openingstreffer aan kon tekenen.
In de tweede helft werd het klasseverschil wel in doelpunten uitgedrukt. De 2-0 kwam op naam van Sabrine Ellouzi nadat Cheyenne van den Goorbergh op de Duitse keeper was gestuit. Even later werd een vloeiende combinatie doeltreffend afgerond door Tessa Cornet. Nadat de sluitpost van Meppen uit een hoekschop in eigen doel had gewerkt, schoot Kelsey van der Laan de bal vanuit een moeilijke hoek geweldig tegen de touwen (5-0). Vlak voor tijd kopt Maxime Bennink uit een vrije trap van Van der Laan raak en in de slotminuut was het Tessa Cornet die na een prima aanval de eindstand op 7-0 bepaalde.
FC Twente C5 – SV Meppen u15 7- 0
Scoreverloop:
27′ van Gurp 1-0
45′ Ellouzi 2-0
51′ Cornet 3-0
54′ sv Meppen (eigen doel) 4-0
55′ van der Laan 5-0
68′ Bennink 6-0
71′ Cornet 7-0
Opstelling FC Twente: Pool, de Boer, Jansen, van Os, van der Laan, van Schoonhoven (36′ van den Goorbergh), Bennink, Boerrigter (60′ van Schoonhoven), van Gurp (36′ Cornet), Ellouzi, Fadda (36′ Kok).

